Elektrotehnika

Obavijesti za studente specijalističkog diplomskog stručnog studija Elektrotehnike.
Kako bi mogli primati obavijesti na e-mail, potrebno je registrirati se na forum.


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Sastanak sa studentima svih specijalističkih studija Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Tue, 2 Jun 2020, 07:50
Online Mentorski sastanak - specijalistički studij Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Mon, 20 Apr 2020, 09:20
Codecademy - besplatan pristup Slika Barbara Džaja Barbara Džaja 0 Barbara Džaja
Sat, 21 Mar 2020, 16:18
Uputstva za instalaciju Zoom aplikacije - mobile Slika Barbara Džaja Barbara Džaja 0 Barbara Džaja
Sat, 21 Mar 2020, 16:14
Uputstva za instalaciju Zoom aplikacije - desktop Slika Barbara Džaja Barbara Džaja 0 Barbara Džaja
Sat, 21 Mar 2020, 16:14
MATLAB za online nastavu Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Thu, 19 Mar 2020, 11:03
Obavijest za STEM games Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Tue, 10 Mar 2020, 14:11
Mentorski sastanak Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Fri, 21 Feb 2020, 10:01
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Tue, 18 Feb 2020, 13:05
HEP stipendija Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Mon, 13 Jan 2020, 12:58
Ericsson - informativno predavanje Slika Toni Jončić Toni Jončić 0 Toni Jončić
Tue, 3 Dec 2019, 19:31
Prijava obavljanja stručne prakse u Ericsson-u Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Wed, 2 Oct 2019, 12:52
Specijalistička praksa u Ericsson-u Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Fri, 27 Sep 2019, 09:33
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Tue, 24 Sep 2019, 14:37
Popis obveznih i izbornih predmeta Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Fri, 20 Sep 2019, 18:42
Sastanaka sa studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 22 May 2019, 13:08
Obavijest studentima kolegija Radiokomunikacije Slika Winton Afrić Winton Afrić 0 Winton Afrić
Wed, 27 Mar 2019, 07:56
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Tue, 12 Feb 2019, 17:33
Obavijest studentima kolegija Svjetlovodni sustavi. Slika Winton Afrić Winton Afrić 0 Winton Afrić
Mon, 28 Jan 2019, 15:58
NUR - raspored laboratorijskih vježbi Slika Ivica Ružić Ivica Ružić 0 Ivica Ružić
Tue, 2 Oct 2018, 17:40
Osposobljavanje studenata za rad na siguran način Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Tue, 2 Oct 2018, 16:57
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Mon, 1 Oct 2018, 11:26
Izborni predmeti Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 19 Sep 2018, 17:13
Upis ocjena specijalističke prakse Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Wed, 6 Jun 2018, 08:29
Odgoda nastave - Upravljanje elektromotornim pogonima Slika Maja Krčum Maja Krčum 0 Maja Krčum
Wed, 18 Apr 2018, 13:44
Electronic Security Split Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 11 Apr 2018, 11:48
Prezentacija solarni paneli Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 11 Apr 2018, 11:42
CEMEX d.d. - Projektiranje u ePLAN-u Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Tue, 13 Mar 2018, 13:28