Računovodstvo i financije

Obavijesti za studente preddiplomskog stručnog studija Računovodstva i financije.
Kako bi mogli primati obavijesti na e-mail, potrebno je registrirati se na forum.


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Prikvačena na vrhObavijest za studente prve godine - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Thu, 10 Jan 2019, 09:16
RASPORED STUDENATA PO IZBORNIM KOLEGIJIMA V. I VI. SEMESTRA Slika Petar Pepur Petar Pepur 0 Petar Pepur
Wed, 9 Oct 2019, 14:40
Obavijest o održavanju nastave iz predmeta Menadžment Slika Anita Krolo-Crvelin Anita Krolo-Crvelin 0 Anita Krolo-Crvelin
Fri, 4 Oct 2019, 15:18
POZIV ZA MENTORIRANJE PRI UPISU NA VIŠE GODINE STUDIJA Slika Petar Pepur Petar Pepur 0 Petar Pepur
Tue, 24 Sep 2019, 13:31
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača-termin konzultacija Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Thu, 12 Sep 2019, 12:57
Konzultacije - 4.srpnja Slika Tino Kusanović Tino Kusanović 0 Tino Kusanović
Wed, 3 Jul 2019, 20:00
Odgoda konzultacija Slika Tino Kusanović Tino Kusanović 0 Tino Kusanović
Thu, 27 Jun 2019, 00:10
Konzultacije J. Vidović Slika Jelena Vidović Jelena Vidović 0 Jelena Vidović
Fri, 31 May 2019, 07:49
Nastava obrt Slika Jelena Vidović Jelena Vidović 0 Jelena Vidović
Thu, 7 Mar 2019, 10:37
Upis u više godine studija Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Thu, 10 Jan 2019, 09:12
Poslovni engleski jezik I, 13.12.2018. - Otkazivanje nastave Slika Ivana Cizmic Ivana Cizmic 0 Ivana Cizmic
Wed, 12 Dec 2018, 23:07
Odabir voditelja/mentora STRUČNE PRAKSE Slika Petar Pepur Petar Pepur 0 Petar Pepur
Mon, 19 Nov 2018, 10:24
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača- konzultacije 13.11. Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Fri, 9 Nov 2018, 13:06
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača-konzultacije 23.10. Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Fri, 19 Oct 2018, 11:10
Nadoknada predavanja iz Poslovne matematike za redovne studente Slika Renata Kozul.Blazevski Renata Kozul.Blazevski 0 Renata Kozul.Blazevski
Thu, 18 Oct 2018, 09:46
Promjena konzultacija J. Vidović 27.9. četvrtak Slika Jelena Vidović Jelena Vidović 0 Jelena Vidović
Tue, 25 Sep 2018, 17:36
Promjena termina konzultacija za 25.9. Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Sun, 23 Sep 2018, 15:51
Dodatni termin konzultacija Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Sun, 23 Sep 2018, 15:47
Odgoda konzultacija - Tino Kusanović Slika Tino Kusanović Tino Kusanović 0 Tino Kusanović
Fri, 21 Sep 2018, 16:52
Odgoda konzultacija_Renata Kožul Blaževski Slika Renata Kozul.Blazevski Renata Kozul.Blazevski 0 Renata Kozul.Blazevski
Fri, 21 Sep 2018, 16:52
ODGODA KONZULTACIJA Slika Tino Kusanović Tino Kusanović 0 Tino Kusanović
Fri, 21 Sep 2018, 16:52
Konzultacije Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Fri, 4 May 2018, 12:59
Računovodstvo - odgoda vježbi Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Mon, 30 Apr 2018, 13:06