Konstrukcijsko strojarstvo

Obavijesti za studente preddiplomskog stručnog studija Konstrukcijskog strojarstva.
Kako bi mogli primati obavijesti na e-mail, potrebno je registrirati se na forum.


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Mentorstva 2019-2020 Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Thu, 17 Oct 2019, 12:56
Plaćanje pri upisu u višu godinu studija Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Mon, 16 Sep 2019, 09:54
Upis u više godine studija Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Sun, 15 Sep 2019, 08:49
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača-termin konzultacija Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Thu, 12 Sep 2019, 12:58
Konzultacije iz kolegija Tehnička mehanika 2 Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Mon, 10 Jun 2019, 09:49
Obavijest studentima I. godine stručnog studija Konstrukcijsko strojarstvo Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Mon, 10 Jun 2019, 09:49
Obavijest za studente prve godine - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Fri, 10 May 2019, 19:18
Konzultacije sa studentima Slika Zlatko Jankoski Zlatko Jankoski 0 Zlatko Jankoski
Tue, 23 Apr 2019, 17:56
OBAVIJEST - Materijali 2 - Odgoda predavanja i laboratorijskih vježbi Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Thu, 14 Mar 2019, 10:10
MATERIJALI 2 - POPIS STUDENATA PO GRUPAMA Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Tue, 19 Feb 2019, 12:37
Konzultacije sa studentima Slika Zlatko Jankoski Zlatko Jankoski 0 Zlatko Jankoski
Fri, 18 Jan 2019, 11:55
Komunikacijske vještine_otkazivanje nastave Slika Ivana Cizmic Ivana Cizmic 0 Ivana Cizmic
Tue, 8 Jan 2019, 13:49
Termin konzultacija - petak Slika Zlatko Jankoski Zlatko Jankoski 0 Zlatko Jankoski
Mon, 3 Dec 2018, 12:09
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača-konzultacije 13.11. Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Fri, 9 Nov 2018, 13:05
MENTORSTVO-LISTA ŽELJA 2018-2019 STUDENTI BEZ ODABRANOG MENTORA Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Sat, 27 Oct 2018, 08:14
MENTORSTVO- LISTA ŽELJA 2018./2019. Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Sun, 21 Oct 2018, 08:46
Dr. sc. Domagoja Buljan Barbača-Konzultacije 23.10. Slika Domagoja Buljan-Barbaca Domagoja Buljan-Barbaca 0 Domagoja Buljan-Barbaca
Fri, 19 Oct 2018, 11:07
Osposobljavanje studenata za rad na siguran način i gašenje početnog požara Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Wed, 3 Oct 2018, 07:59
Mentorstva i konzultacije Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Wed, 19 Sep 2018, 18:17
Sustavi upravljanja kvalitetom - promjena termina za drugi jesenski ispitni rok Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Tue, 18 Sep 2018, 11:44
Dogovor o upisu kolegija u više godine studija Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Mon, 10 Sep 2018, 08:34
Promjena termina konzultacija - Z. Jankoski Slika Zlatko Jankoski Zlatko Jankoski 0 Zlatko Jankoski
Mon, 18 Jun 2018, 11:26
Promjena termina konzultacija - Igor Gabrić Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Tue, 12 Jun 2018, 04:27
Materijali 2 - nadoknade predavanja i laboratorijskih vježbi Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Tue, 29 May 2018, 08:57
Posjet tvornici TLM u Šibeniku Slika Ado Matokovic Ado Matokovic 0 Ado Matokovic
Fri, 25 May 2018, 10:13
Predavanje: PRIMJENA PNEUMATSKIH SUSTAVA U INDUSTRIJI Slika Igor Gabric Igor Gabric 0 Igor Gabric
Fri, 4 May 2018, 12:28