Informacijska tehnologija

Obavijesti za studente preddiplomskog stručnog studija Informacijske tehnologije.
Kako bi mogli primati obavijesti na e-mail, potrebno je registrirati se na forum.


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Prikvačena na vrhObavijest za studente prve godine - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Thu, 20 Dec 2018, 10:32
Konzultacije (ljetni ispitni rok) Slika Haidi Božiković Haidi Božiković 0 Haidi Božiković
Thu, 13 Jun 2019, 20:23
Split Tech City Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Tue, 28 May 2019, 11:32
Posjet uredu Facebooka u Londonu Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Fri, 29 Jun 2018, 10:41
Osnove elektronike (studenti po starom programu) Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Sun, 24 Jun 2018, 20:30
Konferencije CIET i SHIFT Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Tue, 22 May 2018, 12:01
SHIFT konferencija Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Tue, 15 May 2018, 11:16
DUMP Days Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Tue, 8 May 2018, 11:22
Diskretna matematika Slika Arijana Burazin Misura Arijana Burazin Misura 0 Arijana Burazin Misura
Tue, 1 May 2018, 15:42
Diskretna matematika - novi termin nadoknade Slika Arijana Burazin Misura Arijana Burazin Misura 0 Arijana Burazin Misura
Thu, 26 Apr 2018, 10:26
Diskretna matematika - važno!!! Slika Arijana Burazin Misura Arijana Burazin Misura 0 Arijana Burazin Misura
Sun, 22 Apr 2018, 19:44
DISKRETNA MATEMATIKA - petak 20.04 - odgoda termina Slika Nada Roguljic Nada Roguljic 0 Nada Roguljic
Thu, 19 Apr 2018, 22:06
Odsutnost prof. Ivane Čizmić Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Tue, 27 Mar 2018, 09:45
Projekti i programi koji se mogu financirati sredstvima iz upisnina Slika Ivica Ruzic Ivica Ruzic 0 Ivica Ruzic
Fri, 9 Mar 2018, 19:43