Elektroenergetika

Obavijesti za studente preddiplomskog stručnog studija Elektroenergetike.
Kako bi mogli primati obavijesti na e-mail, potrebno je registrirati se na forum.


RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Prikvačena na vrhObavijest za studente prve godine - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Thu, 20 Dec 2018, 10:32
Sastanaka sa studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 22 May 2019, 13:07
Nadoknada nastave iz predmeta Programiranje Slika Slobodanka Jelena Cvjetković Slobodanka Jelena Cvjetković 0 Slobodanka Jelena Cvjetković
Thu, 2 May 2019, 11:07
Primijenjena i numerička matematika - ispravak obavijesti o nadoknadi predavanja Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Tue, 23 Apr 2019, 08:20
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Tue, 12 Feb 2019, 17:32
Predavanja iz kolegija Proizvodnja električne energije Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Thu, 20 Dec 2018, 10:31
Otkazivanje nastave iz njemačkog u petak 14.12.2018. Slika Ivana Cizmic Ivana Cizmic 0 Ivana Cizmic
Thu, 13 Dec 2018, 22:05
Ispitivanje električnih strojeva Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 17 Oct 2018, 15:11
INFORMIRANJE - Stručna praksa i timski projekti 2018/2019 Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Thu, 11 Oct 2018, 13:29
Osposobljavanje studenata za rad na siguran način Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Tue, 2 Oct 2018, 16:55
Sastanak demonstratora Slika Vjekoslav Zrno Vjekoslav Zrno 0 Vjekoslav Zrno
Mon, 1 Oct 2018, 10:16
Izborni predmeti Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 19 Sep 2018, 17:12
Upis ocjena za timski projekt i stručnu praksu Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Wed, 6 Jun 2018, 08:32
Electronic Security Split Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 11 Apr 2018, 11:50
Prezentacija solarni paneli Slika Tonko Kovacevic Tonko Kovacevic 0 Tonko Kovacevic
Wed, 11 Apr 2018, 11:42
Seminar Schrack Design Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Thu, 22 Mar 2018, 15:56
CEMEX d.d. - Projektiranje u ePLAN-u Slika Silvano Jencic Silvano Jencic 0 Silvano Jencic
Tue, 13 Mar 2018, 13:30