ZAJEDNIČKE OBAVIJESTI

Opće vijesti i najave - odnose se na sve studente Odjela

RaspravaZapočeoOdgovoraZadnja poruka
Sastanak sa studentima Sveučilišnog odjela za stručne studije Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Wed, 22 May 2019, 15:20
Važna obavijest studentima Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Wed, 27 Mar 2019, 08:47
Odluka o korištenju službene adrese elektroničke pošte Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Sun, 13 Jan 2019, 19:48
Obavijest za studente prve godine studija TP i RIF - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Thu, 10 Jan 2019, 09:26
Obavijest za studente prve godine tehničkih studija - sistematski pregledi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Thu, 20 Dec 2018, 10:38
Odluka o završetku studija Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Fri, 16 Nov 2018, 14:13
TZK - dodatni termini za studentice Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Tue, 30 Oct 2018, 14:21
Preuzimanje indeksa Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Tue, 30 Oct 2018, 13:08
Studentske iskaznice za studente upisane u rujnu Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Tue, 16 Oct 2018, 09:31
Obavijest za studente - evidencija prisustva na nastavi Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Mon, 1 Oct 2018, 08:22
Matlab za osoblje i studente Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Fri, 31 Aug 2018, 10:01
Odluka o korištenju službene adrese elektroničke pošte Slika Mirko Lovričević Mirko Lovričević 0 Mirko Lovričević
Mon, 27 Aug 2018, 08:41
Potvrde za studentski dom Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Wed, 25 Jul 2018, 14:07
Raspored održavanja ispita u jesenskom ispitnom roku 2018. Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Fri, 20 Jul 2018, 13:02
Raspored održavanja ispita u ljetnom ispitnom roku 2018. Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Mon, 14 May 2018, 10:28
Nadoknada nastave Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Tue, 3 Apr 2018, 14:13
Nova verzija sustava za e-učenje Moodle Slika Lada Reić Lada Reić 0 Lada Reić
Sat, 3 Mar 2018, 18:54
Obavijest studentima Slika Jašo Vrdoljak Jašo Vrdoljak 0 Jašo Vrdoljak
Wed, 4 May 2016, 13:27